НОВИНИ

У Сумах опозиція iнiцiює відкликання депутата-"тушки"

У Сумах опозицiя iнiцiює вiдкликання народного депутата України Олександра Волкова. Про це заявив на прес-конференції голова облорганізації Народного руху України (НРУ) Сергій Бутенко.

Бутенко зазначив, щодо нього звернулись мешканці с. Миропілля Краснопільського району Сумської області, які обурені вступом депутата від округу №158 Волкова до фракції Партії регіонів у Верховній Раді, хоча він впродовж усієї виборчої кампанії акцентував на своїй приналежності до «Батьківщини», активно використовував символіку цієї партії та зображення Юлії Тимошенко.

Бутенко розповів також, що жителі районів, де балотувався Волков, просять сприяння в кампанії тиску на народного депутата і готові почати процедуру збору підписів з вимогою до Волкова скласти повноваження народного депутата.

При цьому він зазначив, що опозиціонери усвідомлюють, що наразі відсутній досконалий юридичний механізм відкликання народного депутата.

«Тому кампанія громадського тиску, яку ми починаємо, в першу має на меті психологічно тиснути на Волкова, а також добитися від депутатів прийняття закону про можливість відкликання мандату. Не виключається і подання позову», – наголосив Бутенко.

Нагадаємо, раніше партія "Батьківщина" заявила про намір ініціювати створення комісії у Верховній Раді з розслідування прийняття присяги іншими скандальними депутатами 0 Олександром і Андрієм Табаловими.

Олександр Табалов та його син Андрій Табалов пройшли до Верховної Ради від «Батьківщини». Однак вони відмовилися вступити до фракції об’єднаної опозиції. У відповідь «Батьківщина» вимагає від них скласти мандати.

Під час першого дня засідання парламенту опозиціонери заблокували Олександра Табалова при виході із сесійної зали із вигуками "Тушка, здай мандат!".

Арсеній Яценюк взяв всю провину за появу двох «тушок» серед народних обранців від «Батьківщини» на себе.

Читайте також: У депутатському таборі об'єднаної опозиції причаїлися дев’ять потенційних "тушок"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.