НОВИНИ

Білий дім США нагадав Росії попередні угоди про усиновлення дітей

Адміністрації президента США 24 грудня оприлюднила відповідь на петицію проти законопроекту РФ, що передбачає заборону на всиновлення американцями російських сиріт.

"США поділяють стурбованість щодо ухваленого російською Держдумою законопроекту, який, якщо стане законом, заборонить міждержавне усиновлення між США і Росією і обмежить можливості російського громадянського суспільства у галузі співпраці з американськими партнерами. Ми продовжимо піднімати ці проблеми перед російським урядом", - йдеться у відповіді Білого дому.

У офіційній заяві Адміністрації президента США зазначено, що в 2012 році між двома країнами було підписано угоду про усиновлення, яка містить положення, що дозволяють зробити захист інтересів усіх сторін ефективнішим.

У зв'язку з цим Білий дім підкреслює, що доля дітей не повинна вирішуватися через політичні міркування.

Нагадаємо, петиція про включення в "список Магнітського" російських депутатів, які голосували за "закон Діми Яковлєва", за два дні набрала необхідну кількість підписів для розгляду адміністрацією президента США.

21 гурдня Держдума Росії в третьому читанні прийняла законопроект про введення заходів щодо іноземців, причетних до злочинів стосовно росіян або порушують їхні права, в тому числі поправку про заборону усиновлення російських дітей американцями.

Документ є відповіддю на прийнятий сенатом США "закон Магнітського" про візові санкції стосовно росіян, причетних, на думку конгресменів, до порушень прав людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.