НОВИНИ

Прокуратура зобов’язала міліцію захистити будинок столичної вчительки від рейдерів

Прокуратура зобов’язала міліцію цілодобово охороняти будинок столичної вчительки Ніни Москаленко,яку намагаються виселити невідомі особи. Про це повідомила прес-секретар прокурора Києва Мирослава Мушка.

"Начальнику столичної міліції направлено подання з вимогою встановити охорону біля будинку Ніни Москаленко", - зазначила Мушка.

За її словами, прокуратура також вимагає притягнути до відповідальності працівників Печерського райуправління міліції, котрі не розглянули належним чином звернення вчительки та не забезпечили поновлення її конституційних прав.

Як поінформувала прес-секретар, Москаленко упродовж останніх декількох місяців шість разів зверталася до Печерського райуправління міліції з заявами про підроблення документів на спадщину, блокування невідомими особами проходу до її будинку, повалення паркану та побиття вікон, а також щодо пошкодження зловмисниками мережі електропостачання, отруєння собаки та стосовно погроз, що надходять на її адресу.

"З'ясувалося, що усі заяви Н.Москаленко міліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проте не вжила належних заходів до встановлення осіб, причетних до вчинення цих правопорушень", - заявила Мушка.

Як повідомлялось, нещодавно довірена особа Москаленко Тетяна Хрещик повідомила, що захистити вчительку, яка бореться за власний будинок у центрі Києва, просили у багатьох політиків і депутатів, однак ніхто їм допоміг.

«Нам ніхто з депутатів не зміг допомогти. Ми зверталися до Ар’єва ще перед виборами. Вони сказали: принесіть документи, ми принесли. Це був період виборів, потім ці документи десь загубилися, ми їх ледь знайшли. Тоді помічник Ар’єва сказав: «Ми вам у цій справі допомогти не можемо, тому що ми самі свого часу не могли захиститися від цієї людини, яка на Ніну нападає». Ви розумієте, це Василь Грицак», – наголосила Хрещик.

Крім того, зверталися до самого Грицака. «Ми написали заяву, але жодної відповіді не отримали», – стверджує Хрещик.

Грицак прокоментував журналістам ситуацію так: «Можете дати інтерв’ю і сказати, що Василь Грицак забрав всю землю і всі будинки на Печерську, а у всіх, у кого не забрав, забере».

Нагадаємо, невідомі намагаються вижити жінку з будинку у провулку Землянський, 14.

13 грудня Печерський райсуд постановив позбавити Москаленко права власності на землю та житло у центрі столиці і виселити її з помешкання.

Жінку звинувачують у тому, що вона побила лопатою чоловіка - одного з рейдерів, які намагались захопити її будинок у елітному районі столиці. У результаті постраждалий начебто отримав струс мозку. Втім, у долученій до матеріалів справи медичній довідці такого висновку немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.