НОВИНИ

Путін хоче створити Євразійський економічний союз до 2015 року

Президенти Росії, Білорусії і Казахстану доручили урядам до травня 2013 прийняти план щодо створення Євразійського економічного союзу, договір про створення цієї організації повинен бути представлений на затвердження до травня 2014 року, повідомив президент РФ Владімір Путін.

"Головне завдання - зробити все необхідне для того, щоб до 1 січня 2015 року створити Євразійський економічний союз. Євразійської економічної комісією розроблений план наближення до цієї мети. Доручили урядам трьох країн активізувати роботу, щоб до 1 травня 2013 був цей план урядами прийнятий, а до травня 2014 був представлений проект договору на підписання ", - сказав Путін.

"Це відповідальний етап становлення, і він проходить за планом", - додав глава держави.

Путін таокж додав, що задоволений самітами ОДКБ та Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕС), що відбулися в середу.

"Хотів би зазначити конструктивний, дуже змістовний характер переговорів, що відбулися, загальну націленість усіх учасників на практичний результат ... Головна, наскрізна тема всіх заходів - поглиблення інтеграції, нові напрями спільної партнерської роботи на євразійському просторі", - зазначив президент.

Нагадаємо, 19 грудня президент Білорусі Аляксандр Лукашенка заявив, що на засіданні Вищої Євразійської економічного ради були визначені етапи формування Євразійського економічного союзу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.