НОВИНИ

Азаров наказав влаштувати українцям новорічну радість: продати їм 30 тис. тон харчів

Уряд, міністерства і відомства, місцеві державні адміністрації повинні зробити все від них залежне, щоб свята для людей були радісними і створити максимально комфортні умови під час проведення продовольчих ярмарок у передноворічний період. Про це на засіданні Кабінету Міністрів 19 грудня заявив прем’єр-міністр Микола Азаров заявив 2012 року.

«Наближаються новорічні та різдвяні свята. Уряд, міністерства і відомства, місцеві державні адміністрації повинні зробити все від них залежне, щоб свята для людей були радісними», - сказав Азаров.

За його словами, завданням голів регіональних адміністрацій є створення максимально комфортних та святкових умов і для покупців, і для продавців під час продовольчих ярмарок.

«Громадяни вже звикли, що на таких ярмарках можна дешевше купити якісні продукти безпосередньо у виробників. І насправді виїзна торгівля помітно допомагає тримати ціни стабільними», - зауважив прем’єр-міністр.

Він також повідомив, що до кінця року у період підготовки до новорічних та різдвяних свят у містах, обласних та районних центрах заплановано провести більше 2,5 тис. продовольчих ярмарків, на яких планується реалізувати сільськогосподарської та продовольчої продукції більше 30 тисяч тонн.

«Дуже сподіваюся, що всі регіони організують святкову торгівлю достойно. Можливо, перед святами варто зробити ярмарки не щотижневими, а щоденними», - підкреслив Азаров.

Він наголосив, що за сьогоднішніх погодних умов всі підходи, заїзди до ярмарку повинні бути розчищені і підготовлені вчасно, на кожному ярмарку треба забезпечити пункти обігріву і святково прикрасити торгівельні майданчики.

За словами Азарова з початку 2012 року, за оперативними даними з регіонів, в Україні проведено понад 51 тис. продовольчих ярмарків, на яких реалізовано майже 400 тис. тонн сільськогосподарської продукції та продуктів харчування на суму майже 4,5 млрд. гривень.

Найбільше ярмарків з початку року проведено в Автономній Республіці Крим – майже 5,5 тис., Харківській – майже 5 тис., Вінницькій – 3,5 тис., Дніпропетровській – 3 тис., Донецькій областях – майже 3 тис.

Найменше ж було проведено у Львівській - 602, Житомирській - 696, Сумській області - 883.

«Я хочу нагадати, що про людей треба турбуватись не тільки під телевізійними камерами чи з трибуни. Люди цінують справжню, реальну турботу – не на словах, а на ділі», - зазначив Азаров.

Як повідомлялось, наприкінці листопада Азаров також обіцяв ще одну новорічну «радість» для бюджетників, зокрема, погасити заборгованість із заробітної плати.

«Хочу висловити впевненість, що ця проблема, як багато інших, буде вирішена. Сьогодні ми приймемо рішення про виділення додаткових коштів на виплату зарплати в грудні. Так що всі можуть бути впевнені, що новорічні свята ми зустрінемо з гарним настроєм і оптимізмом», – пообіцяв Азаров.

Нагадаємо, станом на початок грудня заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів, становила понад 1,3 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.