НОВИНИ

Янукович відклав візит до Москви для додаткових консультацій

Робочий візит президента Віктора Януковича до Російської Федерації перенесено. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Робочий візит президента України Віктора Януковича до Російської Федерації перенесено», - йдеться у повідомленні.

У прес-службі відзначили,  що темами зустрічі президентів України і Росії «визначені актуальні питання українсько-російського співробітництва, насамперед в енергетичній і торгово-економічній сферах. Зокрема - вироблення взаємоприйнятого механізму взаємодії України з Митним союзом Росії, Білорусі та Казахстану».

«Для успішної реалізації цих домовленостей необхідні додаткові консультації на експертному рівні. У зв'язку з цим сторони домовилися про перенесення строків візиту», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, урядовий уповноважений з питань співпраці з РФ, країнами СНД, Євразійським економічним співтовариством (ЄврАзЕС) і регіональними об'єднаннями Валерій Мунтіян очікував, що за підсумками візиту буде ухвалене політичне рішення і створена робоча група по вивченню умов приєднання України до ЄврАзЕС.

"На першому етапі інтеграції в Митний союз ми повинні стати членом Євразійського економічного співтовариства, прийнявши пакетом 10 угод, що формують ЄврАзЕС За попередніми оцінками, жодне з цих угод не вступає в конфлікт з українським законодавством. Наступний етап - вивчення договірної бази МС. За першими оцінками, з 51 угоди нас задовольняє 29. Але цю оцінку потрібно буде провести ще раз, з більш детальним аналізом інших 22 угод", - розповів Мунтіян.

Опозиція пообіцяла Януковичу найжорсткішу реакцію, якщо він здасть Україну у Митний союз.

Читайте також: Нас штовхають у ПіСУАР

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.