НОВИНИ

Правоохоронці затримали ще двох членів ВО "Тризуб"

Правоохоронці вчора, 17 січня, затримали ще двох членів Всеукраїнської організації "Тризуб" ім. С.Бандери - Олексія Зануду (м. Обухів, Київська обл) та Віталія Вишнюка (Харків). Про це повідомила представник Всеукраїнської організації "Жіноча Січ" Тетяна Тарасенко.

Таким чином, за інформацією Тарасенко, на сьогодні у відділеннях міліції перебувають загалом вісім представників ВО "Тризуб". Напередодні стало відомо, що у Кіровограді випустили раніше затриманого (девятого) Максима Кушніра.

 

Крім затриманих 17 січня, в Івано-Франківську під арештом перебувають Андрій Стемпіцький та Степан Бичек, у Запоріжжі - Роман Хмара, Пилип Таран, Василь Лабайчук, Євген Андрющенко.

 

За словами представника "Жіночої Січі", всі затриманні проходять у справі про пошкодження бюсту Сталіну 28 грудня, коли йому було відрізано голову.

 

Тарасенко також зазначила, що до "тризубівців" Хмари та Лабайчука, які перебувають у районних відділеннях Запоріжжя, досі не допускають адвокатів, які могли б надати юридичну допомогу. За словами представника "Жіночої Січі", на запорізьких адвокатів "чиниться тиск з боку так званих правоохоронних органів, аби захисники не брали на себе ведення справи "Тризубу".

 

"Відомо, що хлопці перебувають у важких умовах ув’язнення - голодні та в чужому легкому одязі, який їм надала міліція. Їхні речі, одяг конфісковані повністю", - зазначила Тарасенко.

 

Пам’ятник Сталіну в Запоріжжі було встановлено 5 травня 2010 року на території Запорізького обкому КПУ

 

28 грудня 2010 року невідомі пошкодили бюст Сталіна, відрізавши йому голову. Пізніше, в новорічну ніч, відбувся вибух на території Запорізького обкому КПУ, унаслідок чого пам’ятник Сталіну було повністю зруйновано.

 

Сьогодні прокурор Запорізької області Вячеслав Павлов повідомив, що за підозрою в пошкодженні пам’ятника Сталіну в Запоріжжі 28 грудня затримано 7 осіб.

 

10 січня всеукраїнська організація "Тризуб" заявила про масові арешти своїх членів за підозрою в руйнуванні 31 грудня 2010 року пам'ятника Сталіну в Запоріжжі. У "Тризубі" заперечують причетність до підриву памятника, при цьому вони взяли на себе відповідальність за обезголовлення монумента.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги