НОВИНИ

Янукович переконаний, що до Угоди про асоціацію лишився один крок

Україна налаштована на якнайшвидше підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це заявив президент Віктор Янукович під час зустрічі з керівниками дипломатичних представництв іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

«Україна розглядає цю угоду, передусім, як комплексну програму внутрішніх перетворень в усіх сферах політичного, економічного і соціального життя держави, а також як ефективний інструмент удосконалення національного законодавства», - сказав Янукович.

Він наголосив, що Україна готова до масштабної та кропіткої роботи з метою забезпечення ефективного впровадження Угоди.

«Цей шлях беззаперечно підтримується представниками більшості політичних сил нашої держави та суспільством», - додав Янукович.

На його думку, до підписання Угоди про асоціацію залишився один крок.

«Переконаний, що за наявності політичної волі обох сторін ми зможемо його якнайшвидше зробити», - сказав Віктор Янукович.

Як повідомлялось, Рада ЄС прогнозує підписання угоди про асоціацію до листопада 2013 року, якщо українська влада продемонструє суттєвий прогрес у вирішенні означених Євросоюзом проблем. ЄС очікує, що українська влада виконає чотири умови для підписання Угоди про асоціацію. Такі висновки Рада ЄС ухвалила 10 грудня у Брюсселі.

Читайте також: Європа хоче асоціації з Україною, але не певна, чи Київ поділяє цінності