НОВИНИ

  ▪   Наталя Гуменюк

Один з підрозділів Вільної армії Сирії закликав «атакувати інтереси України, Росії та Ірану»

Один з підрозділів сирійських повстанців, що утримує в полоні українку Анхар Кочнєву, оприлюднив заяв, в якій закликав «атакувати російські, українські та іранські інтереси»

«У відповідь на заяву Посольства України(очевидно, йдеться про звернення МЗС від 11 грудня – Ред.), яке містило в собі погрози та залякування у наш бік ми вирішили послати підрозділ із 50 бійців атакувати інтереси Росії, України та Ірану. .  Ми закликаємо наших братів-мусульман по всьому світу атакувати російські, українські чи іранські інтереси», - йдеться у заяві.  Слід зазначити, що ця заява належить лише одному з підрозділів Вільної сирійської Армії, дії і заяви якої не завжди є скоригованими та узгодженим

Звернення підписане капітаном Мохаммедом  Омраном  Абу Джандалем та лейтенант Фарідом Абу Хуссейном,

Достовірність розміщеної в Інтернеті заяви з’ясовується. Її передав офіцер одного із угруповань  Вільної армії Сирії, який за його словами, тримає зв’язок із капітаном угруповання, що утримує Анхар Кочнєву. Саме він напередодні розповсюджував відео бойовиків з погрозами на адресу українців.

Як повідомляв раніше Тиждень.ua, сирійські повстанці наполягають на тому, що Анхар Кочнєва не є журналістом і відкрито співпрацювала з режимом Башара Асада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.