НОВИНИ

Вчительку, яка нібито відбивалася від рейдерів, звільнили з роботи

Київську вчительку Ніну Москаленко, яку в четвер Печерський райсуд позбавив права власності на землю та житло у центрі столиці, звільнили з роботи. Про це жінка розповіла "Українській правді".

Жінка зауважила, що тривалий час працювала у ліцеї ім. Богуна.

"Мене сьогодні звільнили з роботи. Була якась дивна акція: кожному заплатили по 200 гривень і вони кричали: "Геть вчительку". Мені вже давно шлють листівки на роботу, щоб мене звільнили і вибили останній ґрунт з-під ніг", - сказала Москаленко.

Вона також розповіла, що дізналася про те, що її звільнили, від колег. Перед цим, за її словами, до ліцею прийшов наказ з прокуратури і "погана характеристика" з міліції.

Москаленко нагадала, що проти неї вже порушено 2 кримінальні справи і "нібито є вже третя", а війна за її землю в центрі Києва триває 8 місяців.

Як повідомлялося раніше, невідомі намагаються вижити жінку з будинку по провулку Землянський, 14.

13 грудня Печерський райсуд постановив позбавити Москаленко права власності на землю та житло у центрі столиці і виселити її з помешкання.

Як відомо, жінку звинувачують у тому, що вона побила лопатою чоловіка - одного з рейдерів, які намагались захопити її будинок у елітному районі столиці. У результаті постраждалий начебто отримав струс мозку. Втім, у долученій до матеріалів справи медичній довідці такого висновку немає.