НОВИНИ

Азарову неприємно бачити бійки в Раді у світових новинах

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає неприпустимими силові протистояння у Верховній Раді. Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду 14 грудня.

Азаров сказав, що вчорашні події в парламенті показали, що після тяжких дебатів позначився важливий компроміс, і Верховна Рада продемонструвала, що може приймати змістовні конструктивні рішення, спрямовані на забезпечення стабільності й розвиток держави.

"Я впевнений, що відповідальність перед народом України дасть змогу цей компроміс закріпити й продовжити подальшу роботу. Ми зробимо для цього все необхідне. Але водночас хочу зазначити, що в перші 2 дні роботи нового складу парламенту позначилася неприйнятна тенденція вирішувати питання в силовий спосіб", - сказав Азаров.

Читайте також: Перший день нової Ради: опозиція показала кулаки

При цьому він зазначив, що кілька разів дебати переходили у фізичне й навіть агресивне протистояння, що є неприпустимим для законодавчого органа цивілізованої країни.

"Невже комусь могло сподобатися, що в новинах всіх телеканалів світу через це Україна виглядала в негарному світлі?" - сказав Азаров.

Він підкреслив, що для нього це особливо неприємно, оскільки Рада показала свою можливість щодо досягнення компромісу.

Нагадаємо, у перший день роботи ВР VII скликання - 12 грудня, перше зіткнення сталось біля одного з входів до сесійної зали, куди намагався зайти обраний за списком об'єднаної опозиції депутат Олександр Табалов. Після перерви у Верховній Раді сталася сутичка біля трибуни між народними депутатами від опозиції та Партії регіонів.

На другий день роботи ВР, бійка сталась під час блокування трибуни Верховної Ради після того, як парламент перейшов до обговорення кандидатури Володимира Рибака на посаду спікера. Наступна сутичка між народними депутатами від опозиції та регіоналами відбулась під час виступу з трибуни парламенту народного депутата від ПР Вадима Колесніченка, який говорив  російською мовою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.