НОВИНИ

Союзники "Батьківщини" у Європарламенті виступали проти поправки щодо "Свободи"

Представники Європейської народної партії, що співпрацює з "Батьківщиною", вчора у ході ухвалення резолюції Європарламенту щодо ситуації в Україні виступили проти поправки, якою Європарламент закликав українську опозицію припинити співпрацю з партією "Свобода".

"Скажіть, яка різниця між правими і лівими радикальними антидемократичними силами?" - звернувся до автора поправки Ельмар Брок (ЄНП, Німеччина).

Зрештою, усіх аргументів ЄНП виявилося недостатньо, щоб блокувати поправку, її прийняли більшістю голосів, пише газета "Коммерсант-Украина".

Нагадаємо, дану поправку щодо "Свободи" до резолюції, яка була ухвалена вчора, запропонувала група "Прогресивний альянс соціалістів і демократів", яка, як відомо, є європейським партнером Партії регіонів.

"ЄП закликає партії демократичного спрямування у Верховній раді не об'єднуватися, не підтримувати і не створювати союзи зі "Свободою", - йдеться в резолюції.

Як відомо, договір про спільні опозиційні дії між партіями "Батьківщина" та "Свобода" був підписаний ще до виборів.

Голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк вчора заявив, що його політична сила продовжуватиме співпрацю зі "Свободою", незважаючи на рекомендації Європарламенту.

Як повідомлялося, після виборів представники Партії регіонів здійснили ряд візитів до ЄС, де розповідали європейцям про "небезпеку "Свободи".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.