НОВИНИ

Опозиція намагається зірвати виступ Рибака

Верховна Рада приступила до обрання спікера парламенту.

На трибуну для виступу вийшов єдиний кандидат на цю посаду – регіонал Володимир Рибак. Однак народні депутати від опозиції заважають йому виступати, скандуючи «Тушку геть!», вимагаючи, щоб «тушка» Олександр Табалов покинув зал.

«Ми вимагаємо, щоб ця тушка, цей зрадник, негідник… добровільно покинув зал, і тоді конструктивна робота буде продовжена», - заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.   

Спершу Рибак мовчки стояв біля трибуни, однак з часом таки почав свій виступ. Однак опозиціонери не перестаючи скандують «Тушку геть!», «Зрадник!», «Табалов – геть з Ради!».

Трибуну Ради "охороняють" кілька регіоналів. 

Нагадаємо, Олександр Табалов та його син Андрій Табалов пройшли до Верховної Ради від «Батьківщини». Однак вони відмовилися вступити до фракції об’єднаної опозиції. У відповідь «Батьківщина» вимагає від них скласти мандати.

Вчора опозиціонери заблокували Олександра Табалова при виході із сесійної зали із вигуками "Тушка, здай мандат!". Як заявляють в опозиції, Табалови не склали присягу народного депутата. При цьому вже вчора їхні картки голосували за продовження роботи Ради без них.