НОВИНИ

Янукович, повертаючись з Індії, заїхав у Баку

Президент України Віктор Янукович в Баку провів зустріч з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, під час якої було обговорено питання розвитку двосторонніх відносин між країнами. Про це повідомляє прес-служба президента.

Янукович зазначив, що спеціально відвідав Баку, оскільки в українсько-азербайджанських стосунках існує багато питань, які потребують обговорення.

«Азербайджан за останні роки зробив великий крок у своєму розвитку. Україна радіє таким успіхам друзів», - наголосив Янукович.

Він також зазначив, що сьогодні відзначається дев'ята річниця від дня смерті Загальнонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва. Янукович наголосив, що дружба між Україною та Азербайджаном, закладена саме Гейдаром Алієвим, продовжуватиметься й надалі.

Президент Азербайджану, у свою чергу, відзначив прогрес у всіх напрямках розвитку відносин між країнами. Він наголосив, що Азербайджан розраховує на продовження плідної співпраці з Україною.

Ільхам Алієв також зазначив, що під керівництвом Віктора Януковича Україна впевнено рухається шляхом прогресу.

«Україна йде впевнено вперед шляхом розвитку, прогресу. Сьогодні є чіткі перспективи розвитку вашої країни», - сказав президент Азербайджану.

Як повідомлялось, з 9 по 12 грудня Янукович перебував в Індії з державним візитом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.