НОВИНИ

УДАРівець заявив у ГПУ, що за перехід до більшості йому пропонували від $5 млн

Народний депутат від УДАРу Сергій Каплін заявляє, що його намагалися підкупити за перехід до провладної більшості у Верховній Раді. Відповідне звернення він направив до Генеральної прокуратури, повідомляє прес-служба партії УДАР.

«Змушений звернутися до Вас із депутатським зверненням, яке є заявою про вчинене кримінальне порушення, що подається відповідно до ст.214 КПК України.

07 грудня 2012 року з прихованого номеру мені зателефонувала невідома особа чоловічої статі з запитанням, чи готовий я до зміни політичної партії й, відповідно, фракції у Верховній Раді України», – йдеться у зверненні.

«При цьому, мені пропонувалась грошова винагорода у сумі від п’яти мільйонів доларів. Тобто, вважаю, що невстановлені особи намагалися схилити мене до зміни фракції у Верховній раді України за грошову винагороду, всупереч моїй політичній позиції та зобов’язанням, взятим перед політичною партією «УДАР Віталія Кличка», яка висунула мене кандидатом у депутати», –  зазначає Каплін.

На його думку, у діях невстановлених осіб, які вчинили ці дії, містяться ознаки складу злочину, передбаченого ст. 344 КК України, тобто, незаконний вплив у будь-якій формі на народного депутата України з метою перешкоджання виконання службових обов’язків або з метою добитися прийняття незаконних рішень.

Враховуючи викладене, депутат просить провести перевірки цих фактів і у разі встановлення порушень закону, вжити заходів прокурорського реагування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.