НОВИНИ

Картки "тушок" Табалових голосують у Раді без своїх власників

Картки Андрія та Олександра Табалових вже голосують у залі Верховної Ради за їхньої відсутності. Про це повідомляють депутати від опозиції.

Зокрема, під час голосування за продовження роботи Верховної Ради до завершення розгляду порядку денного картки Табалових голосували.

Як зазначає депутат від «Батьківщини» Андрій Шевченко в Twitter, Табалових у залі не було.

"Є перше кнопкодавство: Табалових не було в залі, але їхні картки голосували за незаконне продовження роботи", - написав він.

Водночас депутат Леся Оробець публікує в Facebook відповідне фото.

Як повідомлялось, після відмови увійти до фракції «Батьківщина» 11 грудня об'єднана опозиція оприлюднила вимоги до Олександра і Андрія Табалових скласти депутатські мандати, згідно з присягою кандидата в народні депутати.

Сьогодні, коли Олександр Табалов намагався зайти до сесійної зали ВР, опозиціонери, зокрема, представники ВО «Свобода», а також кілька бютівців, заблокували його на вході з криками «Тушка, здай мандат!» та «Сходи до виборців!».

Згодом Табалови пояснили, що ще не обрали нової фракції після відмови увійти до фракції «Батьківщина», незважаючи на те, що на виборах балотувалися до Верховної Ради за підтримки цієї політичної сили.

Арсеній Яценюк взяв всю провину за появу двох «тушок» серед народних обранців від «Батьківщини» на себе. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.