НОВИНИ

  ▪   Роман Малко

У Раді вивісили портрети «тушок» в траурних рамках

Фотографії Олександра та Андрія Табалових вивісили у сесійній залі Верховної Ради в чорних рамках. Про це повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

Представники об’єднаної опозиції «Батьківщина» під час перерви у засіданні Верховної Ради повісили на трибунах портрети Табалових у чорних рамках. Фотографії підписані словом «зрадники».

Нагадаємо, що Олександр Табалов пройшов до ВР за списком об'єднаної опозиції «Батьківщина» (№ 49), а Андрій Табалов балотувався від «Батьківщини» в окрузі № 99 у місті Кіровоград.

Після відмови увійти до фракції «Батьківщина», 11 грудня об'єднана опозиція оприлюднила вимоги до Олександра і Андрія Табалових скласти депутатські мандати, згідно з присягою кандидата в народні депутати.

Сьогодні, коли Олександр Табалов намагався зайти до сесійної зали ВР, опозиціонери, насамперед із числа представників ВО «Свобода», а також кілька бютівців, заблокували його на вході з криками «Тушка, здай мандат!» та «Сходи до виборців!».

Пізніше Табалови пояснили, що ще не обрали нової фракції після відмови увійти до фракції «Батьківщина», незважаючи на те, що на виборах балотувалися до Верховної Ради за підтримки цієї політичної сили.

Лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявляє, що провина за появу двох «тушок» серед народних обранців від «Батьківщини» повністю лежить на ньому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.