НОВИНИ

Рада VII скликання розпочала роботу

Верховна Рада VII скликання розпочала роботу.

На урочистому засіданні, яке о 10:00 відкрив спікер парламенту VI скликання Володимир Литвин, депутати приймуть присягу на вірність українському народові, а потім особисто підпишуть текст присяги. Після цього вони отримають картки для голосування і постійні посвідчення народних депутатів. 

О 12:00 розпочнеться перше засідання першої сесії парламенту нового скликання. Зокрема, планується сформувати тимчасову президію ВР, який буде координувати роботу парламенту до обрання голови Верховної Ради і його заступників.

За попередніми даними, до складу тимчасової президії увійдуть голова підготовчої групи з організації роботи ВР Володимир Литвин, від Партії регіонів Олександр Єфремов, від “Батьківщини” Андрій Кожем'якін, від КПУ – Петро Симоненко, від УДАРу – Віталій Ковальчук і від "Свободи" - Руслан Кошулинський.

Після цього передбачається прийняти рішення про призначення Миколи Азарова прем'єр-міністром. Потім депутати планують перейти до розгляду питання про формування фракцій і комітетів.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович звернеться до новообраним народним депутатам через відеозвернення, яке було записане перед відльотом глави держави до Індії, де він перебуває з державним візитом.

За підсумками виборів до Верховної Ради, які відбулися 28 жовтня, до парламенту за списками політичних партій пройшли 225 народних депутатів від Партії регіонів, партії “Батьківщина”, партії УДАР, Комуністичної партії України та партії “Свобода”, а також 220 народних депутатів, обраних в мажоритарних округах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.