НОВИНИ

Рибака на пост спікера запропонував Азаров

Затвердити кандидатуру Володимира Рибака на пост голови Верховної Ради запропонував в.о. прем’єр-міністра Микола Азаров.

Про це повідомив член політради Партії регіонів народний депутат Михайло Чечетов, пише "Коммерсант-Украина".

"Володимир Рибак - найкраща кандидатура на посаду спікера, він один з батьків-засновників Партії регіонів. Його кандидатуру висунув Микола Азаров", - заявив Чечетов.

Чечетов також не сумнівається, що першим результативним голосуванням, яке проведе спікер Рибак, стане призначення Азарова главою уряду. Це стане можливим завдяки обміну з комуністами - регіонали готові підтримати їхню кандидатуру на пост першого віце-спікера.

"Проголосують не тільки представники Партії регіонів. Посада першого віце-спікера дістанеться Компартії. Ймовірно, вони запропонують Ігоря Калєтніка", - зазначив Чечетов.

Володимир Рибак вчора не став прогнозувати, скільки депутатів проголосують за його призначення і хто буде обраний на посади його заступників. "Завтра все побачите, йдуть консультації", - сказав він.

Нагадаємо, Рибак не називався в числі найбільш вірогідних кандидатів на крісло спікера, а прохідним претендентом від Партії регіонів вважався в.о. міністра юстиції Олександр Лавринович.

Вчора ПР запропонувала на посаду голови Верховної ради Володимира Рибака.

Члени політради також схвалили рішення президента висунути на посаду прем'єра голову ПР Миколу Азарова та визначилися з майбутнім главою парламентської фракції - як і в Раді VI скликання, її очолить Олександр Єфремов.

В об’єднаній опозиції вчора заявили, що не претендують на посаду віце-спікера, яка за традицією закріплена за парламентською меншістю. "Віце-спікер буде не наш, можливо, це буде представник "Свободи" або УДАРу, нам важливіше отримати керівні пости в кількох парламентських комітетах", - заявило джерело в керівництві партії "Батьківщина" за підсумками внутрішнього засідання, де, зокрема, було вирішено, що фракцію в Раді очолить Арсеній Яценюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.