НОВИНИ

Євродепутат сподівається, що у новій Раді посилена опозиція тиснутиме на уряд

Пом’якшенням своїх позицій щодо угоди про асоціацію з Україною ЄС не повинен дати українській владі зрозуміти, що вона може продовжувати свою корупційну політику. Про це йдеться в коментарі депутата Європарламенту від Партії зелених Вернера Шульца щодо перспектив підписання угоди про асоціацію ЄС з Україною, опублікованому на його офіційному сайті.

«Хороший сигнал, що ЄС підтримує перспективу укладення угоди про асоціацію. При цьому не повинно бути жодних компромісів щодо європейських стандартів і цінностей. Це було б запрошенням Януковичу і компанії і далі використовувати країну заради інтересів корумпованої еліти. Крім того, необхідні подальші кроки ЄС з поступового підштовхування українського уряду до реформування у напрямку Європи, такі як більш широкі програми обміну з ЄС та програми співпраці та поліпшення зв’язку з українськими громадянами», - вважає Шульц.

«Ми сподіваємося, що посилені опозиційні сили у новому українському парламенті використають свій вплив для того, щоб вимагати в уряду забезпечення блага країни і її громадян. 

Європейський парламент підтримуватиме розвиток України за допомогою критичного і конструктивного діалогу», - додав європарламентар. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.