НОВИНИ

Frankfurter Allgemeine: у новому парламенті Румунії 30% агентів комуністичних спецслужб і корупціонерів

Результати виборів в парламент Румунії можна пояснити, але не виправдати. Про це йдеться в статті Frankfurter Allgemeine.

«(Цей парламент- Ред.) набагато гірший за попередній. Майже третина обраних в неділю представників і сенаторів нічого не втратили: серед них колишні працівники комуністичних спецслужб Секурітате, люди, засуджені за відмивання грошей, шахраї і брехуни.

Усі факти були відомі, втім чотири з п’яти румунів без вагань проголосували за корумпованих та кримінальних політиків. Шість з десяти румунів у виборах взагалі не взяли участь, тим самим зробивши вклад в цей результат. Цінності, на які спирається ЄС, не діють в країні, що у 2007 році стала його повноправним членом», - відмічає видання.

«Як і всі скандальні вибори, такі як німецькі вибори 5 березня 1933 року (коли НСДАП отримала 43,9%) та в Чеській республіці 26 травня 1946 року (40,1%  отримала Комуністична партія), вибори в Румунії можна пояснити, але не виправдати. Румунські консерватори зазнали невдачі тому що вони нічого не вдіяли проти корупції та безпорадності у власних рядах, в той час як їх уряд піддав країну безпрецедентній в Європі шоковій терапії, щоб зберегти її від розпаду грецького масштабу», - додає Frankfurter Allgemeine.  

Читайте також: Румунія: вибори пройшли, політичне протистояння триває

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.