НОВИНИ

"Свобода" переобрала Тягнибока головою партії

Учасники з’їзду ВО «Свобода» сьогодні переобрали керівні органи політичної сили та затвердив зміни до своїх програми та статуту. Про це Тиждень.ua повідомили у прес-службі партії.

ХХVI звітно-виборчий з’їзд «Свободи» пройшов у київському Будинку кіно. Участь у ньому взяли 691 делегат із 25 областей, міст Київ та Севастополь.

На ньому Олега Тягнибока було переобрано головою ВО «Свобода». За це рішення одностайно проголосували всі делегати. Інших кандидатів не висувалося. Згідно зі статутом партії, її голова обирається кожні два роки.

«Ейфорія має швидко минути. Від нас очікують не просто результату, а конкретних дій. Відтак відповідальність лягла на плечі кожного свободівця. Але важливо, чи зможемо ми реалізувати наші плани», - заявив Тягнибок.

«Хочу відзначити, що дуже правильним було стратегічне рішення про участь у Комітеті опору диктатурі. Для нас було надзвичайно важливо, що в січні ми уклали угоду з іншими опозиційними силами про взаємне непоборювання, дотрималися лінії щодо «двох колон опозиції», - зазначив він.

Також на наступні два роки головою партійного суду переобрано Ігора Янківа; обрано членів партійного суду у кількості 6 осіб та голову і склад Контрольно-ревізійної комісії. Також було обрано Політвиконком та політраду партії.

Крім того, з’їзд ухвалив зміни до статуту та програми (запровадження інституту «уповноважених» - членів політради та народних депутатів, обраних за партійним списком, які куруватимуть роботу партії у всіх областях України).

Також було нагороджено найактивніших учасників виборчого процесу - рядових членів партії за вагомий внесок в виборчу кампанію 2012 року.

Крім того, Тягнибок представив делегатам з’їзду керівника експертної групи майбутньої фракції «Свободи» у Верховній Раді. Ним призначено свободівця Олександра Бондаря.

«Наші закони стануть справжньою бомбою для олігархів. Декілька законопроектів «Свободи» зрушать з мертвої точки ті проблеми, на які чинна влада так і не спромоглася дати відповідь. Це, зокрема, наповнення бюджету, підвищення рівня життя українців тощо», - заявив Бондар.

Окрім делегатів від місцевих осередків «Свободи», до участі в з’їзді було запрошено також низку гостей. Це, зокрема, голова Ради об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк, голова Організації Українських Націоналістів Богдан Червак, історик, президент Історичного клубу «Холодний Яр» Роман Коваль, доктор юридичних наук, професор Києво-Могилянської академії Володимир Василенко, заступник голови Української Всесвітньої координаційної ради Євген Гірник, адмірал Ігор Тенюх, який нещодавно став до лав Севастопольської «Свободи», голова Організації Українських Націоналістів (революційної) Стефан Романів.

Нагадаємо, з'їзд ВО «Свобода» був закритим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.