НОВИНИ

Ставнійчук обіцяє піти у відставку, якщо Конституцію змінюватимуть з порушеннями

Радник президента, секретар Конституційної асамблеї Марина Ставнійчук готова подати у відставку у разі внесення змін у Конституцію у незаконний спосіб. Про це вона сказала в ефірі 5 каналу, відповідаючи на питання члена Конституційної асамблеї Ігоря Коліушка про те, чи піде вона у відставку, якщо відбудеться внесення змін у Конституцію у непередбачений нею спосіб.

"Звичайно. Я кажу про це публічно", - сказала Ставнійчук.

Вона також заявила, що внесення змін у Конституцію за допомогою всеукраїнського референдуму неможливо, і про це, за її словами, йдеться на засіданнях Конституційної асамблеї.

Ставнійчук погодилася, що Конституцію слід приймати лише конституційною більшістю Верховної Ради.

Вона також заявила, що діяльність Конституційної асамблеї позитивно оцінює Венеціанська комісія. "Те, що відбулася дискусія на засіданні Конституційної асамблеї, підтверджує позицію того ж секретаря Венеціанської комісії про те, що Конституційна асамблея працює в хорошому напрямку, відкрито, прозоро, немає закритих тем", - сказала Ставнійчук.

Нагадаємо,у травні  президент Віктор Янукович створив Конституційну асамблею як спеціальний допоміжний орган при президентові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.