НОВИНИ

Київська влада хоче виховувати патріотизм школярів на радянській грі «Зірниця»

Столичній молоді знову запропонують військово-патріотичну гру «Зірниця». Наразі у Головному управлінні освіти і науки, спільно у районними управліннями опрацьовується питання відновлення цієї гри з урахуванням сучасних вимог, повідомили Тижню в прес-службі КМДА.

«Таким чином, відповідно до розпорядження КМДА щодо відзначення 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни і героїчної оборони Києва та 70-ї річниці визволення столиці від фашистських загарбників, влада посилюватиме патріотичне виховання молоді», - йдеться у повідомленні.

 

За словами заступника голови КМДА Леонід Новохатька, з цією ж метою у навчальних закладах міста щорічно проводяться уроки пам’яті, зустрічі, бесіди учнівської та студентської молоді з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

 

Нинішнього року учням запропонують написати сімейний літопис або створити фотолітопис про участь своїх родичів у захисті вітчизни. Традиційно проводитиметься міська естафета пам’яті «Вони захищали батьківщину».

 

Кращі дитячі художні колективи виступатимуть зі святковими концертами для ветеранів, допомагатимуть в облаштуванні монументів, пам’ятників, пам’ятних знаків та меморіальних споруд. Для школярів проводитимуть автобусні екскурсії за програмою «Київ – місто-герой».

 

Також передбачена робота «тимурівських» і волонтерських загонів учнівської молоді. Юні кияни відвідуватимуть з вітаннями ветеранів війни вдома, у лікарнях, санаторіях, допомагатимуть їм по господарству.

 

Столична влада також обіцяє сприяти діяльності молодіжних організацій військово-патріотичного спрямування та продовжити практику присвоєння середнім навчальних закладам імен героїв Великої Вітчизняної війни.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги