НОВИНИ

Влада знайшла для місцевих бюджетів 1,37 млрд

Президент Віктор Янукович підписав Закон № 5513-VI «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік». Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Нагадаємо, 4 грудня Верховна Рада ухвалила в цілому Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік».

Законом передбачено здійснити перерозподіл видатків державного бюджету, зокрема, збільшити асигнування Міністерству фінансів (загальнодержавні витрати) для реалізації бюджетної програми «додаткові дотації з державного бюджету місцевим бюджетам» на 1 млрд 370 млн грн за рахунок загального зменшення на цю ж суму бюджетних призначень.

Зокрема бюджетні призначення планується зменшити Міністерству економічного розвитку і торгівлі - на 240 млн грн; Міністерству охорони здоров’я - на 80 млн грн; Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства - на 350 млн грн; Міністерству аграрної політики та продовольства - на 180 млн грн; Міністерству надзвичайних ситуацій - на 360 млн грн; Міністерству фінансів - на 20млн грн; Центральній виборчій комісії - на 170 млн грн.

Нагадаємо, наприкінці листопада міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко заявив, що дохідна частина державного бюджету на 2012 рік виконана не буде.

У свою чергу прем'єр-міністр Микола Азаров у той же день заявив, що погіршення світової кон'юнктури негативно відбилося на економіці України, і подальший несприятливий розвиток подій може призвести до зупинки її зростання ВВП за підсумками 2012 року.

А 7 листопада Віктор Янукович схвалив збільшення дефіциту бюджету-2012 на 7,6 млрд грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.