НОВИНИ

В опозиції пояснили, чому не блокували трибуну під час голосування за бюджет-2013

Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко пояснює відмову опозиційних сил від блокування прийняття парламентом державного бюджету на 2013 рік тим, що такі дії опозиції влада могла використовувати для пояснення власних проблем з виплатами пенсій і заробітних плат у грудні 2012 року. Про це він сказав журналістам.

«Ми обговорювали це питання (блокування прийняття бюджету) на своїх засіданнях і, враховуючи, що до кінця року залишається не так багато часу, а уряд і так не знає, як платити пенсії і заробітні плати, то ми блокуванням залишимо для влади переконливий аргумент - оскільки ми заважали прийняти бюджет, зарплати і пенсії народ не отримає. Після дискусії сьогодні вранці ми прийшли до висновку, що блокування тільки дасть владі можливість пояснити свої невдачі», - пояснив Томенко.

Віце-спікер зазначив, що влада повинна повністю взяти на себе відповідальність за даний бюджет і за виплату зарплат і пенсій в грудні 2012 року, а опозиція буде ініціювати прийняття легітимного, фактично нового бюджету вже в Раді 7-го скликання.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада ухвалила в цілому закон "Про державний бюджет України на 2013 рік". За відповідне рішення проголосувало 242 картки депутатів із 351.

При цьому представники опозиції не виключали блокування трибуни та силового протистояння з депутатами Партії регіонів під час голосування за бюджет-2013.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.