НОВИНИ

Конституційна асамблея з представником Венеціанської комісії обговорить стандарти правосуддя

Конституційна асамблея на своєму третьому засіданні розгляне питання конституційних основ правової модернізації правосуддя в Україні.

У порядку денному третього засідання асамблеї, яке відбувається в четвер, 6 грудня, в Києві, стоїть обговорення законопроекту "Про внесення змін до Конституції України щодо посилення гарантій незалежності суддів" і визначення поняття та системи правоохоронних органів.

Крім цього, члени асамблеї розглянуть зміни у складі окремих комісій асамблеї та створення підкомісій.

У роботі асамблеї беруть участь представники Європейської комісії "За демократію через право" (Венеціанська комісія), зокрема, секретар цієї комісії Томас Маркерт.

"Ми приділяємо велике значення співробітництву з Венеціанською комісією, оскільки вона є основною науково-експертної інституцією ЄС, а її висновки та рекомендації, розглядаються нами як європейські стандарти, які необхідно широко застосовувати в процесі конституційно-правової модернізації", - сказав глава асамблеї Леонід Кравчук, виступаючи на засіданні.

Під час засідання радник президента Марина Ставнійчук зазначила, що основною проблемою відповідності європейським принципам є питання стану правосуддя і якості роботи суддів в країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.