НОВИНИ

В Ашгабаді Путін пояснив, що очікує від України під час її головування в ОБСЄ

Росія розраховує, що під час головування України в 2013 році в ОБСЄ ця організація буде враховувати інтереси всіх країн. Про це заявив президент РФ Володимир Путін виступаючи на засіданні Ради глав держав СНД під час зустрічі учасників саміту у вузькому колі.

"Не менш важливо нарощувати координацію з актуальних питань діяльності ОБСЄ. Нинішній стан справ в організації, на жаль, не вселяє оптимізму. ОБСЄ давно пора припинити обслуговувати інтереси окремих країн, зосередити свою увагу на об'єднавчі повістки", - сказав він,.

Він нагадав, що в 2013 році головування в ОБСЄ перейде до України.

"Розраховую, що в якості голови ОБСЄ у 2013 році Україна займатиме саме таку позицію", - підкреслив Путін.

Згодом, після засідання у вузькому колі, Путін зустрівся в кулуарах саміту з Віктором Януковичем.

"У кулуарах саміту Путін переговорив з Януковичем. Бесіда йшла віч на віч, потім до них приєднався Назарбаєв. Відбувся вельми грунтовна розмова", - повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Прес-секретар глави російської держави не уточнив, про що йшла мова в ході зустрічі, оскільки, за його словами, розмова йшла віч на віч.

Як повідомлялось, на розширеному засіданні президент Білорусі Аляксанд Лукашенка повідомив, що Віктор Янукович під час засідання у вузькому колі запросив глав держав СНД до Чорнобиля, "де сьогодні створюється унікальна споруда, будується укриття реактора, на якому сталася катастрофа".

Нагадаємо, президент Віктор Янукович перебуває з робочим візитом в Ашгабаті для участі в саміті Ради глав держав СНД.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.