НОВИНИ

В Азарова підтвердили, що зростання соцвиплат інвалідам і ветеранам наступного року заморозять

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів війни прогнозує, що рівень соціальних виплат інвалідам і ветеранам в 2013 році залишиться на рівні 2012 року. Про це заявив глава держслужби Володимир Маслаков, виступаючи в середу, 5 грудня, на брифінгу в Кабінеті міністрів.

"Соціальні виплати будуть не менші, ніж цього року. Якщо буде можливість збільшити виплати - їх збільшать", - підкреслив Маслаков.

За його словами, гарантовано отримають свої нарахування такі категорії, як учасники Великої Вітчизняної війни, інваліди 1-ї групи та чорнобильці.

Під час брифінгу Маслаков також повідомив, що до кінця цього року інваліди і ветерани війни, які потребують додаткового догляду та допомоги, будуть повністю забезпечені інвалідними кріслами та протезно-ортопедичними виробами. За підсумками року близько 300 інвалідів війни отримають слухові апарати, електрокардіостимулятори, а також пройдуть необхідні процедури в установах охорони здоров'я.

За словами Маслакова, за підсумками 2012 року за гроші держбюджету будуть закуплені 1788 автомобілів, призначених для задоволення потреб інвалідів.

Нагадаємо, після представлення проекту бюджету на 2013 рік у Верховні Раді голова Ради об’єднаної опозиції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що уряд фактично зупинив соціальні закони в Україні.

У той же час Кабмін пропонує в 2013 році збільшити видатки на апарат Верховної Ради на 10,9 млн грн. в порівнянні з минулим роком, а також збільшити фінансування Генпрокуратури на 20,7%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.