НОВИНИ

Азаров запевняє, що світова криза змусила його збалансувати максимально економний бюджет-2013

Виконуючий обов'язки прем'єр-міністра Микола Азаров упевнений у своєчасному прийнятті Верховною Радою державного бюджету на 2013 рік. Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду 5 грудня.

«Ми своєчасно приймали бюджети 2011 і 2012 років. Упевнений, що так буде і з бюджетом на наступний рік», - заявив Азаров.

За його словами, ухвалення реального, збалансованого, ретельно прорахованого держбюджету є умовою для стабільності в державі.

В.о. прем'єра назвав проект держбюджету максимально економним у зв'язку з умовами світової фінансової кризи.

«Але саме через це він абсолютно підтверджений реальним ресурсом», - підкреслив Азаров.

Він зазначив, що в проекті держбюджету передбачено заходи щодо стабілізації економіки та збільшення внутрішнього ринку.

Крім того, Азаров заявив, що бюджет передбачає відповідні видатки на виконання соціальних ініціатив президента Віктора Януковича.

Азаров нагадав, що Рада буде розглядати бюджет 6 грудня, і від його затвердження буде залежати, як буде жити держава і розвиватися економіка і промисловість.

Як повідомлялося, Верховна Рада вирішила розглянути прийняття в цілому проекту державного бюджету на 2013 рік у четвер, 6 грудня.

Нагадаємо, проект держбюджету-2013, розроблений урядом, передбачає рівень дефіциту бюджету у 50,4 мільярда гривень. Кабмін також пропонує встановити прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 1 січня 2013 року - 1,108 тис. гривень, з 1 грудня - 1,176 тис гривень.

Верховна Рада розгляне документ вцілому 6 грудня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.