НОВИНИ

Регіонал: краще прийняти не ідеальний бюджет-2013 зараз, а потім вносити зміни

В наступному парламенті не буде сталої більшості, тому краще прийняти не ідеальний проект державного бюджету на 2013-й рік зараз, а потім вносити зміни. Про це заявив депутат від Партії регіонів Дмитро Святаш в ефірі телеканалу ТВі 4 грудня.

"Бюджет приймається у форс-мажорних обставинах. Ми не могли розглядати цей документ повноцінно, тому що всі були на виборах", - зазначив він, додавши, що "цей бюджет кращий за попередній, хоча б тим, що тут немає податкових норм ".

При цьому відповідаючи на питання, чи не тому провладна більшість парламенту так поспішає з бюджетом, бо побоюється неприйняття його новим складом Верховної Ради, "регіонал" уточнив, що "більшість в новому парламенті -  це окреме питання". "Як на мене в наступному парламенті не буде сталої більшості. Не буде саме в такому складі парламенту сталої більшості. Маємо домовлятися по питанням життєздатності і життя країни", - зазначив Святаш.

"У цей бюджет 100%  будуть вноситися зміни. В цей парламент прийдуть 225 мажоритарників, подивляться і скажуть: а де щось запропоноване для мого округу? Що ми будемо робити? Вносити зміни до бюджету. Тому цей документу має бути базовим, а вже новий склад Верховної Ради буде вносити в нього зміни", - зауважив він.

"Всі політологи, політичні сили передбачають, що навіть найпростіші питання будуть вирішуватися дуже довго. Є така небезпека, що Україна залишиться без бюджету. Цей бюджет не ідеальний. Але краще поганий бюджет, ніж ніякий", - підсумував "регіонал".

Як відомо, Верховна Рада розгляне проект державного бюджету України на 2013 рік із пропозиціями бюджетного комітету 6 грудня.

3 грудня Кабінет міністрів України виніс на розгляд Верховної Ради проект закону «Про Державний бюджет України на 2013 рік»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.