НОВИНИ

Азаров подякував підлеглим за 1000 днів "покращення"

В. о. прем’єр-міністра Микола Азаров після завершення засідання Кабінету міністрів 3 грудня, повідомив про щойно підписаний президентом указ про відставку уряду та подякував міністрам за роботу, повідомляє урядовий портал.

Микола Азаров подякував членам Кабінету міністрів, з якими він працював «близько тисячі днів», за хорошу, якісну роботу, «чесне виконання своїх обов’язків».

«Я подякував членам Кабінету Міністрів за їх роботу, яка в умовах світової економічної кризи дозволила стабілізувати соціально-економічну ситуацію в Україні, зміцнити державні фінанси, дала можливість розвивати внутрішній ринок та підвищувати соціальні стандарти», - йдеться у заяві в.о. прем’єр-міністра, опублікованій на урядовому порталі.

Він також вказав, що Кабінет Міністрів продовжує виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого уряду. «То ж ні в кого не повинно бути відпускного настрою», - наголосив Азаров.

У своїй заяві Азаров уточнив: «Ми зобов’язані зробити все, щоб забезпечити на цей період безумовне виконання планів соціально-економічного розвитку держави, безперебійне функціонування всіх систем державної виконавчої влади».

Як повідомлялось, 3 грудня президент Віктор Янукович прийняв відставку прем'єр-міністра Миколи Азарова і всього Кабміну.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин прогнозує розгляд парламентом VII скликання призначення президентом нового прем'єр-міністра 13-14 грудня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.