НОВИНИ

Янукович прийняв відставку Азарова і всього Кабміну

Президент Віктор Янукович прийняв відставку прем'єр-міністра Миколи Азарова і всього Кабміну. Відповідний указ розміщений на сайті президента.

"Прийняти відставку прем'єр-міністра України Азарова Миколи Яновича, що має наслідком відставку всього складу Кабінету Міністрів України. Прийняти відставку Кабінету Міністрів України", - йдеться в указі.

Янукович доручив Кабміну продовжувати виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Кабміну.

Крім цього, Янукович звільнив віце-прем'єр-міністра - міністра інфраструктури Бориса Колеснікова та віце-прем'єр-міністра - міністра соціальної політики Сергія Тігіпка.

Нагадаємо, Микола Азаров 19 листопада повідомив, що подав Януковичу подання про звільнення міністрів, які були обрані народними депутатами на парламентських виборах 28 жовтня.

Читайте також: Кадрові призначення в уряді та Раді: інтрига зберігається

У поданому списку, крім Азарова (№1 у виборчому списку Партії регіонів), також віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко (№3 у списку ПР), віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков (№8 у списку ПР), міністр освіти і науки, молоді і спорту Дмитро Табачник (№11 у списку ПР), міністр юстиції Олександр Лавринович (№12 у списку ПР), міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк (№15 у списку ПР).

Також у мажоритарних округах були обрані міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко (округ №12, Вінницька область) і міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога (округ №69, Закарпатська область).

Сьогодні, 3 грудня, останній день подачі в ЦВК документів на реєстрацію народних депутатів, обраних на виборах до Верховної Ради України 28 жовтня. Згідно з законодавством, народний депутат не повинен мати ніякої іншої посади в державних органах влади. Для того, щоб зареєструвати членів уряду, обраних депутатами, Президент мав прийняти рішення про їхнє звільнення і опублікувати відповідний указ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.