НОВИНИ

Янукович побажав українським інвалідам здоров'я і оптимізму

На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Про це йдеться у звернення президента України з нагоди Міжнародного дня інвалідів, яке оприлюднила прес-служба глави держави.

«Усунення бар'єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, їх духовного та культурного зростання, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики держави», - сказано у зверненні.

Янукович переконаний, що реалізація нових соціальних ініціатив сприятиме інтеграції таких людей у сучасне суспільство, забезпеченню підтримки їх сімей.

Президент також закликав всіх «відкрити свої серця для добра, перейнятися проблемами людей з обмеженими можливостями, створити для них умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних».

Янукович побажав інвалідам і їх рідним «доброго здоров'я, довголіття, оптимізму та благополуччя».

Як повідомлялось, 20 листопада Верховна Рада встановила штрафи за відмову в працевлаштуванні інвалідів. За закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зайнятості інвалідів проголосували 288 народних депутатів із 336, що зареєструвалися в залі.

Нагадаємо, у серпні суд минулого року заборонив шахтарям-інвалідам проводити акцію протесту під час візиту Януковича у Донецьк. Суд мотивував своє рішенням «забезпеченням безпеки робочого візиту президента».

У липні минулого року Верховна Рада відмовилася дозволити призначення пенсії за інвалідністю працюючим інвалідам II і III груп зі стажем 20 років у жінок і 25 років у чоловіків у розмірі пенсії за віком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.