НОВИНИ

Апеляційний суд Львівщини відмовився зняти арешт з активів скандального російського олігарха

Апеляційний суд Львівської області відмовив компанії IDS Group Ukraine в знятті арешту з її активів, який був накладений на початку листопада.

Згідно з повідомленням IDS Group Ukraine, таке рішення суд ухвалив у п'ятницю, 30 листопада.

"Суд не взяв до уваги аргументи і надані оформлені належним чином документи, що підтверджують право власності сім'ї Патаркацишвілі на активи компанії, незважаючи на відсутність у представників прокуратури доказів зворотного", - йдеться в повідомленні.

Згідно з прес-релізом, юристи компанії готують касаційну скаргу на рішення апеляційного суду.

У повідомленні нагадується, що арешт на майно та активи IDS Group Ukraine було накладено рішенням Сихівського районного суду Львова 6 листопада цього року.

Як повідомлялося, IDS Group Ukraine 9 листопада заявила про спробу рейдерського захоплення активів компанії. Зокрема, шляхом блокування рахунків була повністю зупинена робота Миргородського заводу мінеральних вод, що входить в компанію. 15 листопада були розблоковані рахунки та знято арешт з активів Миргородського заводу мінеральних вод.

Раніше Державна податкова служба України заявила про порушення кримінальної справи відносно посадових осіб миргородського підприємства за ухилення від сплати податків в сумі понад 2,9 млн грн за перше півріччя 2012 року.

Галицький районний суд Львова залишив без змін свою постанову від 26 жовтня про відкриття кримінальної справи стосовно гендиректора ПрАТ "Моршинський завод мінеральних вод"Оскар" Валерія Жовніра.

Крім цього, були заарештовані російські активи IDS Borjomi в рамках кримінальної справи щодо Боріса Бєрєзовського.

За даними IDS Borjomi International, бенефіціарами компанії є члени сім'ї покійного Бадрі Патаркацишвілі: Інна Гудавадзе, Натела Патаркацишвілі, Ліана Жмотова та Ія Патаркацишвілі.

Як відомо, IDS Group Ukraine створена в кінці 2004 року шляхом об'єднання Миргородського заводу мінвод, Моршинського заводу мінвод "Оскар", ЗАТ "Індустріальні та дистрибуційні системи" ("ІДС") і ВАТ "Нова".

Група компаній IDS Group Ukraine, що входить до складу IDS Borjomi International, випускає мінеральну воду під торговими марками "Моршинська", "Миргородська", "Трускавецька Аква-Еко", "Трускавецька Кришталева", "Старий Миргород", "Аляска", "Сорочинська "," Аква Няня ", Aqua Life і т.д. Крім того, група є ексклюзивним імпортером грузинської мінеральної води "Боржомі" в Україні.