НОВИНИ

«Наша Україна» просить МЗС пояснити Лаврову різницю між науковою конференцією і політичною діяльністю

Політична партія «Наша Україна» звертається до Міністерства закордонних справ України з проханням належним чином відреагувати на заяву міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова про ліквідацію Федеральної національно-культурної автономії українців Росії з «політичних» причин. Про це йдеться в заяві Президії Політичної ради партії «Наша Україна», текст якої має Тиждень.

«Політична партія «Наша Україна» висловлює рішучий протест проти реалізації російською владою відверто антиукраїнського курсу.

Ми також звертаємось до Міністерства закордонних справ України належним чином відреагувати на заяву міністра закордонних справ Російської Федерації, сприяти нам захистити права українських громадян в РФ», – йдеться в заяві.

Представники партії також зазначають, що зі слів Лаврова можна зробити висновок, що брати участь в міжнародних конференціях з україністики, вшановувати пам'ять жертв Голодомору, - політична діяльність.

«Свідомий» російський громадянин доніс у відповідні інстанції, що, виявляється, керівництво українських організацій Росії злісно порушує російське законодавство, а саме - брало участь у програмі на «Радіо Свобода», в організації і проведенні у Москві міжнародної науково-практичної конференції «Україністика в Росії: історія, стан, тенденції розвитку», а також керувало заходами, присвяченими пам’яті жертв Голодомору, які були організовані в підтримку акції «Незгасима свічка» у листопаді 2009 р.», – йдеться в документі.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив на прес-конференції в Москві, що Федеральну національно-культурну автономію українців Росії ліквідували за ведення керівництвом організації політичної діяльності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги