НОВИНИ

У Каськіва переконують, що врегулювали ситуацію з іспанською компанією щодо будівництва LNG-терміналу

Непорозуміння щодо підписання угоди про створення консорціуму для будівництва LNG-терміналу, що виникло між Україною та іспанської компанією Gas Natural Fenosa, вичерпане. Про це повідомило Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України.

"Шляхом обміну листами з компанією Gas Natural Fenosa повністю врегульовано непорозуміння, яке виникло внаслідок підписання 26 листопада цього року угоди «Про співробітництво між Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України з компанією Gas Natural Fenosa", - йдеться у повідомленні.

Іспанська компанія зазначила, що до цього часу не приймала рішень щодо участі у консорціумі, однак підтвердила свою попередню участь у реалізації Національного проекту «LNG-термінал», зокрема, розробку підрозділом компанії Gas Natural Fenosa Engineering (Socoin) техніко-економічного обрунтування. Дії ж Джорді Сарда Бонвеї, який у понеділок поставив свій підпис під угодою від імені Gas Natural компанія визнала перевищенням повноважень.

Сторони відзначили, що не мають взаємних юридичних та фінансових зобов'язань і висловили взаємну готовність надавати один одному допомогу в з'ясуванні будь-якої додаткової інформації з цього питання.

"Держінвестпроект підтвердив досягнення порозуміння щодо зазначеного інциденту та звернувся до Президента компанії Gas Natural Fenosa Сальвадора Габарро Серра (Salvador Gabarro Serra) з пропозицією про особисту зустріч для обговорення перспектив співпраці", - зазначили у відомстві.

Читайте також: LNG-термінал від Владислава Каськіва: диверсифікація чи профанація?