НОВИНИ

Глава фракції ПР запевняє, що депутати-регіонали пообіцяли йому щоденно ходити на роботу

Всі новообрані депутати від Партії регіонів зобов'язуються ходити на кожне засідання Верховної Ради сьомого скликання. Про це заявив лідер фракції ПР Олександр Єфремов, коли журналісти пред'явили йому список депутатів нинішньої каденції ВР, які систематично не відвідують засідання.

"Усі депутати, які пройшли по наших партійних списках, або по мажоритарних округах в розмові зі мною, всі до одного заявили, що вони будуть відвідувати Верховну Раду", - заявив Єфремов.

Коли журналіст почав озвучувати весь список, зокрема назвав Юрія Іванющенка та Андрія Веревського, Єфремов його перебив і сказав: "З кожним з депутатів, яких ви назвали, була персональна розмова".

Нагадаємо, 28 листопада опозиція вкотре  залишила засідання робочої групи з організації роботи нового парламенту через те, що депуттаи не захотіли першим питанням розглядати постанову про забезпечення персонального голосування. У своїй постанові опозиція вказала на необхідність встановлення системи "Рада-3" ще до першого засідання нової Ради.

Опитані Тиждень.ua  експерти основними причинами існування в українському парламенті кнопкодавства назвали  низьку політичну культуру народних депутатів, а також необхідність ухвалювати всі рішення абсолютною більшістю від конституційного складу Верховно Ради.

Відповідно до "Рейтингу активності депутатів ВРУ 6-го скликання", що провели громадська організація "Прозора демократія" , Регіонал Сергій Кий виявився найпродуктивнішим депутатом-"привидом", який з’являвся у Раді дев’ять разів за нинішнє скликання, але зареєстрував майже 900 законопроектів, а його картка голосувала голосувала 525 разів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.