НОВИНИ

Яцуба закликав севастопольське ТБ замінити "западенські" програми телепередачами про Донецьк

Голова Севастопольської міської держадміністрації Володимир Яцуба на апаратній нараді 26 листопада закликав генерального директора Севастопольської регіональної державної ТРК Сергія Норманського збільшити кількість телепередач про Донецьк та Дніпропетровськ.

"Треба ж відчувати це питання. А то ти крутиш всі ці "западенські" передачі. Де ти їх береш?" , - звернувся до Норманського Яцуба.

Директор ТРК відповів, що існує програма спільних проектів, відповідно до якої всі регіони  України обмінюються телепродуктом, однак Яцуба перебив: "Ну так бери - з Донецька, Дніпропетровська, ну, що ти береш звідти (з західноукраїнських РДТРК – ред. )".

Голова міськдержадміністрації Севастополя пояснив, що регулярно дивиться місцевий телеканал, проте поки не бачив жодної передачі про східні регіони України, зате бачив про Івано-Франківську та Львівську області.

"У мене таке враження, що не ти там керуєш процесом", - закинув Яцуба Норманському, але тут же додав: "Напевно, я просто потрапляю на ці передачі".

Пізніше Сергій Норманський у коментарі "Телекритиці" підтвердив, що такий закид на адресу телекомпанії дійсно був, але, на його думку, це був приватний погляд телеглядача.  

Норманський  зазначив, що  з цілодобового мовлення СРДТРК має 15 годин програм власного виробництва "Є приблизно 10-12 програм, які виробляють різні обласні ДТРК і які йдуть в ефірі всіх ОДТРК. У тому числі і ми робимо таку програму, яка присвячена науці. В ній  йдуть сюжети від різних компаній. Зокрема, в останній програмі був сюжет і з Одеси, і про наш День науки. Ми так само посилаємо свої сюжети іншим ОДТРК, приміром, в Донецьк, де виходить програма "Повір у себе", присвячена малозахищеним громадянам та інвалідам. Загалом ми транслюємо "Азбуку здоров'я" з Дніпропетровська, "Енергоманію" з Одеси, "Про закон" з Харкова, "Україна - морська держава" (Севастополь і Миколаїв), "Шлях до успіху" зі Львова, "Економічне коло" з Києва та інші", - розповів  Норманський.

Як роз'яснив у коментарі  голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович, проект програм спільного виробництва існує давно. «Державні телерадіокомпанії, які не мають стовідсоткового власного виробництва, ставлять в ефір програми спільного виробництва. Але є й такі, у яких весь ефір - це програми власного виробництва. Це, зокрема, Луганська, Кіровоградська та Дніпропетровська телерадіокомпанії», - сказав   Курдінович.

Нагадаємо, у червні керівництво ДТРК "Крим" зняло з ефіру повтор програми "Хаберлер" - новин кримськотатарською мовою. Як стверджували журналісти телекомпанії, сталося це через відсутність будь-якої інформації про президента Віктора Януковича у випуску, в той час як виконувач обов'язків генерального директора ДТРК "Крим" запевнив, що це відбулось через технічні причини.

Читайте також: Влада примушує ТБ до "чесності"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.