НОВИНИ

"Дорожній контроль": далекобійники платять по 200 гривень за проїзд посту ДАІ в Одесі

Активісти "Дорожнього контролю" заявили в міліцію про те, що на посту СП № 2 "Дачне" на автодорозі Київ – Одеса співробітники ДАІ отримують кошти від водіїв грузового автотранспорту, повідомили в прокуратурі Одеської області.

Як повідомляє "Дорожній контроль", активісти зафіксували на відео, як співробітники ДАІ отримують гроші від водіїв вантажного автотранспорту за безперешкодний проїзд.

 "Як видно на оперативній зйомці, ДАІшники зупиняють десятки далекобійників, і після отримання грошових коштів, відразу ж відпускають. При цьому, водії самі знають скільки потрібно платити, тому весь процес займає не більше десяти-двадцяти секунд. Машин так багато, що інспектори ДАІ змушені зупиняти відразу по два-три автомобілі",  - повідомили в "Дорожньому контролі".

 Відеозйомка велася з фури активіста який відразу ж зв'язувався по рації з  водіями, яких зупиняли,  і уточнював суму, яку вони заплатили.  "Як видно на другій частині відеозапису, незважаючи на те, що інспектори сиділи на посту, водії-далекобійники самі зупинялися. Коли до них підходив журналіст "Дорожнього контролю", вони "на автоматі" передавали йому документи та 200 гривень ... З кожним зупиненим водієм, журналіст проводив профілактичну бесіду про те, що не потрібно давати ДАІшникам гроші", -  повідомили активісти.

 Біляївською міжрайпрокуратурою розпочато  досудове  розслідування за заявою активістів  "Дорожнього контролю".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.