НОВИНИ

Мєдвєдєв запропонував Азарову поговорити про вступ до Митного союзу

Глава уряду РФ Дмітрій Мєдвєдєв запропонував прем'єр-міністрові України Миколі Азарову обговорити питання членства України в Митному союзі Росії, Білорусі та Казахстану. Про це він заявив перед початком переговорів з українським прем’єром.

«Для мене дуже важливо розуміти, в якому напрямку спрямовані сьогодні погляди не лише українського суспільства, українського істеблішменту, керівництва України, оскільки ми спочатку в ході створення Митного союзу обговорювали з Україною цю тему, входження України до Митного союзу. І я думаю, що ця тема теж гідна нашої з вами розмови»,  – повідомив Мєдвєдєв.

При цьому він нагадав, що один із віце-прем'єрів України заявив, що входження України до Митного союзу – незаконне.

«Мені було б цікаво зрозуміти вашу позицію із цього приводу – чи відповідає вона думці інших партнерів по уряду. Якщо це незаконний вступ, то й говорити немає про що, а якщо все-таки якісь можливості є, то я пропоную цьому складному питанню приділити увагу», – наголосив російський прем’єр.

Як повідомлялося раніше, перший віце-прем’єр-міністр Валерій Хорошковський заявив, що питання вступу України до Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану перебуває поза законом. 

Азаров назвав висловлювання Хорошковського про Митний союз його особистою думкою.

Читайте також: Українська влада на шляху до Європи заплуталася у Митному союзі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.