НОВИНИ

Ющенко ще не знає, як відзначатиме річницю помаранчевої революції

Екс-президент України Віктор Ющенко визначиться, в який спосіб він відзначить День Свободи. Про це розповіла прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова.

«Віктор Андрійович як громадянин України, як третій президент сам визначиться, як проведе цей день. Він точно про нього не забуває і не забуде, бо він був ініціатором цього дня», – заявила вона.

«Але про святкування Дня Свободи я б не говорила. У ситуації, яка склалася в Україні, яка ближче до авторитарної, ніж до демократичної, безумовно треба загадувати День Свободи, але говорити про свято дуже важко. Зокрема, в той момент, коли в країні є політв'язні», – додала прес-секретар Ющенка.

Ванникова вважає, що сьогодні питання про відзначення Дня свободи «краще задавати політикам, яких вибрав український народ на виборах 2012».

«Щодо акції, то я думаю, що акції «Наша Україна» окремо проводити не буде. Наскільки я знаю, цим займається інший оргкомітет – КУПР», – зазначила вона.

Водночас на своїй сторінці у Facebook Ванникова написала, що Ющенко нікуди не зник і продовжує працювати в Києві.

«У ці дні чиясь хвора уява плодить дурні чутки, мовляв, Віктор Ющенко кудись зник та ще й з партійною касою… Запевняю, Віктор Ющенко працює в офісі на Подолі», – наголосила вона.

«Ті партійці, які мали бажання з Віктором Андрійовичем зустрітися, давно вже з ним переговорили. Ющенко відкритий і доступний в робочому спілкуванні. Він напряму спілкується з усіма головами наших обласних осередків», – запевнила прес-секретар.

Нагадаємо, що День Свободи був встановлений указом президента Віктора Ющенка у 2005 році в пам'ять про події Помаранчевої революції. Саме 22 листопада 2004 року, на наступний день після оголошення результатів другого туру президентських виборів, згідно з якими перемогу здобув кандидат Віктор Янукович, на майдані Незалежності розпочалися масові акції протесту.

30 грудня 2011 року Віктор Янукович своїм указом скасував День Свободи, поєднавши його з Днем Соборності, який відзначається 22 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.