НОВИНИ

Адвокат очікує на рішення по апеляції Луценка вже сьогодні-завтра

Адвокат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Олексій Баганець прогнозує, що апеляційний суд Києва залишить у силі вирок Печерського суду Юрія Луценка щодо епізоду, пов'язаного зі справою про отруєння третього президента (2005-2010) Віктора Ющенка, а рішення у справі, найімовірніше, буде оголошено у вівторок або середу.

"Нічого нового. Вони продублюють рішення першої інстанції, яке було ухвалено у цій справі ... на сьогоднішній день справа Луценка має політичний характер, тому очікувати, що буде ухвалено законне рішення, підстав немає", - сказав Баганець журналістам у вівторок у перерві судового засідання.

Адвокат висловив припущення, що у вівторок суд вже може вийти до нарадчої кімнати для ухвалення рішення.

"Я думаю, що у них такий план - завтра або пізно ввечері ухвалити своє рішення", - сказав адвокат.

Він наголосив, що якщо рішення не буде ухвалено у вівторок, то Луценко має перебувати в слідчому ізоляторі.

"Чи будуть вони це робити? У мене особисто такі підозри, що вони хочуть сьогодні все завершити, щоб відвезти вночі Луценка в колонію", - наголосив адвокат.

Відповідаючи на запитання про те, чи розповідав йому екс-міністр, як його везли з колонії до суду, Баганець повідомив, що "підняли його в 5:00 ранку, довго обшукували, щоб він нічого не виніс із виправної установи, довго його готували для переїзду, що везли його як президента, тому що скрізь перекривали дорогу. Він мені сказав: я сьогодні як президент був доставлений до апеляційного суду".

У свою чергу, представник держобвинувачення Дмитро Лобань відмовився прогнозувати, коли може бути рішення, і де, можливо, утримуватимуть Луценка, якщо такого рішення не буде у вівторок.

За його словами, суд обґрунтовано відмовив у задоволенні клопотань захисту екс-міністра.

Відповідаючи на запитання про те, чи не образився він на невтішні слова Луценка на адресу прокурорів і суду, Лобань сказав: "Це все свідчить просто про певний рівень культури. Я на таких людей не ображаюся".

За словами Баганця, коли апеляційний суд відхилить апеляцію, захист Луценка звертатиметься до вищого суд з приводу розгляду цивільних і кримінальних справ.

Нагадаємо, сьогодні в Апеляційному суді Києва розпочався розгляд апеляції екс-глави МВС Юрія Луценка на рішення Печерського суду про 2 роки ув'язнення.

Під час сьогоднішнього виступу в суді Луценко заявив, що цей суд є продовженням фарсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.