НОВИНИ

  ▪   Валерія Бурлакова

Луценко сподівається на суд над "печерською Фемідою"

Апеляційний суд Києва надав екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку 30 хвилин для спілкування зі своїми захисниками, щоб підготуватися до засідання. Таким чином суддя задовольнив відповідне клопотання Луценка, передає кореспондент Тиждень.ua.

Як зазначив Луценко, у Менській колонії йому було відмовлено у зустрічі з захисниками, зокрема з одним із захисників йому запропонували розмовляти крізь скло по телефону, який прослуховувався.

«У мене клопотання про зустріч із захисниками. Я не міг підготуватися до засідання», - сказав Луценко.

Екс-міністр також висловив сподівання на об’єктивний розгляд його апеляції.

«Я не бачу підстав для розгляду моєї справи. Мені по ній залишилося сидіти 40 днів, тому можна було б махнути рукою. Але я сподіваюся, що це буде судом над Печерським судом, а можливо над всією системою правосуддя», - сказав Луценко.

У залі суду знаходяться народні депутати від опозиції, екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський і колишній президент Європарламенту Пет Кокс.

Нагадаємо, сьогодні Апеляційний суд розглядає апеляційну скаргу Луценка на рішення Печерського районного суду Києва, яким 17 серпня екс-міністра було засуджено до 2 років обмеження волі у справі про організацію незаконного стеження під час розслідування отруєння кандидата у президенти Віктора Ющенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.