НОВИНИ

Тюремники обіцяють завтра привезти Луценка у Київ

Державна пенітенціарна служба у вівторок, 20 листопада, планує доставити екс-главу МВС Юрія Луценка з колонії до Апеляційного суду Києва. Про це заявив помічник голови Державної пенітенціарної служби Ігор Андрушко.

"Заявка на доставку є. Конвой попереджено. Плануємо доставити. Діятимемо залежно від обставин", - сказав Андрушко журналістам.

Раніше адвокат Луценка Ігор Фомін заявив, що захист наполягатиме на присутності екс-міністра на судовому засіданні 20 листопада.

Нагадаємо, Луценко також наполягає на своїй присутності на суді. Він також пропонував  тюремникам, аби його госпіталізували для проходження курсу лікування у Києві під час розгляду його справи в Апеляційному суді.

На 20 листопада призначено слухання в Апеляційному суді Києва за апеляційною скаргою Луценка на рішення Печерського районного суду Києва у другій кримінальній справі стосовно екс-міністра.

17 серпня Юрія Луценка було засуджено до 2 років обмеження волі у справі про організацію незаконного стеження під час розслідування отруєння кандидата у президенти Віктора Ющенка.

31 серпня екс-міністра етапували до Менської колонії для відбування покарання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.