НОВИНИ

Янукович впевнений, що його політика сприяє покращенню життя селян

Президент Віктор Янукович привітав аграріїв з Днем працівника сільського господарства, повідомляє прес-служба глави держави.

«Наша держава довела, що є одним із найпотужніших гравців на світовому ринку продовольства», - сказав на урочистому зібранні з нагоди Дня аграрія Янукович.

Він висловив переконання, що для України з її давніми аграрними традиціями День працівника сільського господарства є справді загальнодержавним святом.

За словами Януковича, рівень розвитку аграрного виробничого сектору визначає продовольчу безпеку країни, суттєво впливає на сталий розвиток її економіки та формує експортний потенціал нашої держави.

Президент також привітав присутніх з успішним завершенням сільськогосподарського року.

Він зазначив, що цьогорічні природні та економічні труднощі не стали на заваді українським селянам - розмір врожаю прогнозується на рівні близько 46 млн тонн зерна - а це третій результат за роки незалежності України. Найкращі показники - понад 3 млн. тонн зерна - продемонстрували Вінницька, Київська, Черкаська та Полтавська області.

«Впевнений, що неухильне впровадження державної політики реформування вітчизняного сільськогосподарського виробництва вже найближчим часом дозволить отримати серйозні результати у розвитку сільських територій, аграрного виробництва і найголовніше - покращення рівня життя українських селян», - сказав Янукович

Як повідомлялось, Верховна Рада 6 вересня ухвалила закон«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», який відкриває шлях для функціонування ринку землі. Закон, який має набрати чинності з 1 січня 2013 року, передбачає створення Державного земельного банку, який повинен надавати аграрним підприємствам кредити до 5% від ставки НБУ.

Нагадаємо, у червні парламент позбавив місцеві органи влади права розпоряджатися земельними ділянками сільськогосподарського призначення.Зокрема, прийнята норма, яка різко змінює всю земельну систему в Україні.

Представники опозиції попередили, що влада готує найбільшу аферу довкола продажу землі. Зокрема земельні паї мільйонів сільських жителів України безповоротно поглине Земельний банк, створений оточенням глави держави.

В Україні вже відбулися акції протесту аграріїв проти земельної реформи, яку пропонує нинішня влада. В країні близько 10 млрд неприватизованих земель, а відповідний закон спрямований на те, щоб цю землю прихопили, заявляють вони.

Читайте також: Держава банкує

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.