НОВИНИ

До соратників Симоненка дійшло, що ПР фінансувала своїх кандидатів з бюджету

У Донецькій обласній організації Комуністичної партії України звинувачують Партію регіонів, у фінансуванні виборчої кампанії своїх кандидатів з держбюджету. Про це заявив екс-кандидат у народні депутати, перший секретар Донецького обкому КПУ Микола Кравченко.

За його словами, блокування рахунків місцевих органів влади з боку Держказначейства, є наочним прикладом того, як влада оплачувала виборчі компанії своїх кандидатів бюджетними грошима.

«Той факт, що блокування Держказначейством рахунків місцевих бюджетів тривало впродовж всієї виборчої компанії ще раз доводить: у провладної партії ніколи не було плану реалізації тих самих «покращень», про які впродовж всієї передвиборної кампанії говорив кожний з її кандидатів», - сказав Кравченко.

Він підкреслив, що «всі красиві жести влади з лишком оплачені з кишень простих українців».

За словами Кравченка, велику частину затриманих платіжних доручень і заблокованих рахунків, за даними експертів, складають так звані незахищені статті видатків місцевих бюджетів: житлово-комунальне господарство, транспорт, утримання установ бюджетної сфери і соціальної інфраструктури.

«Перемога провладних кандидатів коштуватиме українцям теплих квартир, пільгового проїзду в транспорті, якісного медобслуговування і невчасно виплачених зарплат», - упевнений Кравченко.

У міськрадах деяких міст Донецької області неофіційно підтвердили, що Держказначейство дійсно гальмує платежі і періодично блокує рахунки місцевих бюджетів. Так, у Донецькій міськраді відповіли: «Так, з кінця чи навіть з середини вересня і до сьогодні у нас існують великі проблеми з Держказначейством».

Тим часом, лідер КПУ Петро Симоненко не виключає, що партія пропонуватиме своїх кандидатів на посади в Кабінет Міністрів.

Як повідомлялось, мери Кіровограда, Львова, Тернополя, Сум в останні місяці перед виборами до Верховної Ради 28 жовтня заявляли про проблеми, що виникли через затримки платежів Держказначейством.

Нагадаємо,за результатами опрацювання Центрвиборчкомом 100% протоколів, КПУ на виборах набрала 13,18% голосів, що дає їй 32 депутатські мандати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.