НОВИНИ

"Регіонал" розповів, що мажоритарники найбільше хочуть до Бюджетного комітету

Депутати-мажоритарники масово хочуть працювати у бюджетному комітеті нової Верховної Ради. Про це повідомив депутат від Партії регіонів, глава регламентного комітету Володимир Макеєнко в ефірі 5 каналу.

Відповідаючи на питання, чи буде у наступному складі парламенту більшість на чолі з Партією регіонів, він заявив: "Однозначно, буде".

"Це буде видно з початку роботи робочої групи. Через деякий період, згідно регламенту, буде формуватися робоча група з різних фракцій. Вона буде обговорювати питання тимчасової президії, склад комітетів і їх кількість, почнеться все з організаційних питань", - розповів політик.

"Мажоритарні депутати… у нас зараз конкурс в Бюджетний комітет приблизно, як в Інститут міжнародних відносин. Заяв нема, ще ж не заяви. Це розмови, але вже так приблизно два чоловіка тільки на місце. І це мажоритарники. Їх можна зрозуміти, їм потрібне фінансування в ті округи з яких вони обралися", - заявив Макеєнко.

"Говорити про нормальну роботу Верховної Ради у нас є всі підстави. Люди хочуть працювати", - підсумував він.

Нагадаємо, 8 листопада прем’єр-міністр та голова Партії регіонів Микола Азаров закликав всі політичні сили почати переговорний процес з метою створення широкої коаліції на основі європейських цінностей у Верховній Раді.

Якстало відомо Тиждень.ua з джерел у виборчому штабі ПР, не менше 20 кандидатів, що перемогли на мажоритарних округах як самовисуванці або представники непровладних сил, готові вступити в наступному парламенті до фракції Партії регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.