НОВИНИ

Один із лідерів опозиції обіцяє люстрацію в її рядах

У майбутньому Об'єднана опозиція «Батьківщина» проведе люстрацію в своїх рядах. Про це заявив один з лідерів Об'єднаної опозиції Анатолій Гриценко в суботу в ефірі 5 каналу, коментуючи інтерв’ю «Українській правді» переможця-самовисуванця по мажоритарному округу 98 Сергія Міщенка, який заявив, що керівник київського обласного штабу «Батьківщини» вимагав у нього гроші за зняття кандидата від Об'єднаної опозиції на його користь.

«Розбір польотів попереду», - сказав Гриценко.

«Коли ми вимагаємо люстрації від влади, то так само, а можливо, найперше, маємо провести очищення всередині себе. Це не зараз, коли ми воюємо, але це обов’язково має бути зроблено. Тому що дуже багато є питань і всередині», - зазначив він.

Гриценко також запевнив, що між опозиційними силами немає боротьби за те, хто буде єдиним кандидатом на президентських виборах 2015 року.

«Немає цієї теми. І на засіданнях ради Об'єднаної опозиції Батьківщина ця тема жодного разу не звучала. Це підтвердять усі члени ради», - сказав він.

За словами Гриценка, він сам іще місяць тому заявив лідерам Об'єднаної опозиції Олександру Турчинову і Арсенію Яценюку, що не претендує ані на посаду голови фракції в парламенті, ані його першого заступника чи заступника.

Як повідомлялось, 6 листопада  Анатолій Гриценко назвав зрадою визнання опозицією перевиборів у п’яти мажоритарних округах. За його словами, за таке «переможне» визнання, хочеться «дати комусь в морду».

Нагадаємо, 10 листопада ЦВК на підставі опрацювання протоколів 225 окружних виборчкомів оголосила офіційні результати виборів у багатомандатному виборчому окрузі, згідно з якими до Верховної Ради сьомого скликання проходить п'ять політичних партій - Партія регіонів, ВО "Батьківщина", партія "УДАР", Комуністична партія України та ВО "Свобода"..

П’ять членів ЦВК підписали протокол про результати виборів у багатомандатному окрузі з окремою думкою, яка свідчить про те, що вибори не можна вважати вільними і демократичними, а їх результат не відповідає справжньому волевиявленню виборців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.