НОВИНИ

Кличко закликав застосувати міжнародні санкції до фальсифікаторів виборів ВР

Партія УДАР звертається до європейських колег із проханням застосувати персональні санкції як до організаторів, так і до безпосередніх виконавців фальсифікацій на парламентських виборах в Україні. Про це заявив лідер партії УДАР Віталій Кличко на зустрічі з міністром закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле у Берліні 9 листопада, повідомляє прес-служба партії.

«Ця кампанія була як ніколи брудною, з використанням адміністративного ресурсу та бюджетних коштів для підтримки кандидатів від влади. А на етапі підрахунку голосів влада вдалася до численних порушень і цинічних фальсифікацій, які спотворили результат волевиявлення громадян, – підкреслив Кличко та наголосив, що партія вимагає від української влади визнання перемоги опозиційних кандидатів у 13 округах, порушити кримінальні справи за фактами фальсифікації виборчих документів у низці округів проти голів та членів виборчих комісій і суддів, причетних до фальсифікацій.

«Міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле зазначив, що в Європі стурбовані тими процесами, які відбуваються в Україні, бо зацікавлені в політичній і економічній стабільності України, як однієї з найбільших країн в Європі і держави на кордонах з Євросоюзом. Сьогодні і Німеччина і Європейський Союз, за словами міністра, вболівають за те, щоб Україна рухалася демократичним шляхом розвитку», - повідомили в УДАРі.

Нагадаємо, раніше в УДАРі заявили, якщо українська влада готова до відкритого діалогу, вона спершу повинна продемонструвати, що налаштована на виправлення порушень, які відбулися під час виборчого процесу.

5 листопада в Києві лідери опозиції розповіли представникам європейських країн, США та Канади про ситуацію, яка складалася в Україні зі встановленням результатів парламентських виборів.

Раніше об’єднана опозиція поширила заяву, в якій назвала імена фальсифікаторів парламентських виборів в Україні та вимагає арештувати їхні закордонні рахунки і майно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.